רחוב נדב 39

דירה להשכרה בשכונת התקווה רחוב נדב 39

-להשכרה בשכונת התקווה. -בית קרקע עם כניסה פרטית. -גינה רחבת ידיים. -3 חדרים. -המחיר כולל ארנונה ומים. -לפרטים נוספים וסיור בנכס צרו עמנו קשר עוד היום- HUMI GROUP

רחוב יקותיאל 16

דירה להשכרה יקותיאל 16

-להשכרה דירה עורפי ושקטה הממוקמת בקומת קרקע. -דירת 1.5 חדרים. -כניסה מיידית. -לפרטים נוספים וסיור בנכס צרו עמנו קשר עוד היום- "HUMI GROUP"

רחוב שמחה 27

דירה להשכרה שמחה 27

להשכרה ברחוב שמחה, דרום תל אביב.▪️קומת קרקע▪️דירת 2 חדרים▪️שמורה מאוד▪️לאחר שיפוץ▪️כניסה מיידית▪️המחיר כולל ארנונה ומים

רחוב הרותם 11

דירה להשכרה רחוב הרותם 11

להשכרה ברחוב הרותם, דירת 2 חדריםדירה לאחר שיפוץ מדהים.קומת קרקע.כניסה מיידית.המחיר כולל ארנונה ומים.

גת רימון 13

דירה להשכרה גת רימון 13

גלריה מאובזרת ומרוהטת במיקום מרכזי עבור חופשה בתל אביב. הדירה צמודה לשוק הכרמל הכולל מסעדות, בתי קפה וחיי לילה. במרחק הליכה של כ-500 מ' מחופי הים והטיילת. בית הקולנוע "לב תל אביב" נמצא במרחק של 15 דק' הליכה. קניון דיזינגוף סנטר נמצא במרחק של כ-12 דק' הליכה. נמל התעופה הקרוב ביותר הוא בן גוריון שנמצא […]

אקליפטוס 20 – דירת צפון

דירה להשכרה אקליפטוס 20

דירת חדר, המרוהטת ומאובזרת בכל הנדרש. ממוקמת בבניין עטוף בשלל גרפיטי וציורי קיר ייחודיים. הדירה ממוקמת באזור שקט ורגוע, במרחק הליכה של 5 דק' משוק התקווה הצבעוני ומתחבורה ציבורית רבה. נמל התעופה הקרוב ביותר הוא בן גוריון שנמצא במרחק של כ-16 ק"מ.

בן אחיטוב 8 – דירת פנטהאוז

דירת פנטהאוז להשכרה בן אחיטוב 8

דירת פנטהאוז יוקרתית הכוללת מרפסת גדולה. מאובזרת ומרוהטת בכל הנדרש עבור חופשה בתל אביב-יפו. במרחק הליכה של כ-5 דק' מנמל יפו, העיר העתיקה והים. במרחק של כ-10 דק' הליכה תוכלו למצוא את שוק הפשפשים הכולל בתי קפה וברים, מסעדות וחיי לילה. נמל התעופה הקרוב ביותר הוא בן גוריון שנמצא במרחק של כ-23 ק"מ.

Contact

דילוג לתוכן